Pierwszy warsztat z cyklu "CEB dla biznesu": Czy znasz już przyszłych liderów Twojej organizacji?

25 września w warszawskim biurze SHL Polska gościliśmy naszych Klientów na warsztacie „Czy znasz już przyszłym liderów swojej organizacji?”. Było to pierwsze spotkanie z cyklu „CEB dla biznesu” skierowanego do menedżerów oraz dyrektorów HR.

W czasie naszego prawie 3-godzinnego warsztatu wspólnie z naszymi Klientami dyskutowaliśmy na temat pracowników z wysokim potencjałem, często określanych jako High Potentials lub HiPo.

W pierwszej części spotkania zaprezentowaliśmy naszym gościom najświeższe wyniki badań CEB SHL Talent Measurement dotyczące globalnych trendów w identyfikacji pracowników HiPo. Odnieśliśmy się również do trendów obowiązujących w tym temacie na polskim gruncie. Dodatkowo przedstawiliśmy naszym Klientom aktualne podejście CEB SHL Talent Measurement do tematu diagnozowania pracowników z wysokim potencjałem oparte na zdiagnozowaniu aspiracji, zdolności i zaangażowania.
W drugiej, bardziej warsztatowej części spotkania nasi uczestnicy mieli za zadanie wyłonienie pracownika High Potencial spośród grupy kandydatów. Miały im do tego posłużyć narzędzia diagnozy potencjału CEB SHL Talent Measurement – Kwestionariusz Osobowości Zawodowej OPQ oraz Kwestionariusz Motywacji MQ, jak również pytania diagnozujące indywidualny poziom zaangażowania pracownika.

Cieszymy się, że pierwsze spotkanie z nowego cyklu spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych Klientów, a dyskusje i praca nad case study przyniosły wiele ciekawych wniosków i były okazją do wymiany najlepszych praktyk.

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach cykl „CEB dla biznesu”, o których będziemy informować Państwa na bieżąco!

Zdjęcia:

SHL Polska CEB dla biznesu

SHL Polska CEB dla biznesu

SHL Polska CEB dla biznesu

SHL Polska CEB dla biznesu

SHL Polska CEB dla biznesu

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności