Certyfikacja asesorów

Funkcjonujemy dziś w środowisku dynamicznie zmieniających się wymagań biznesowych, co przekłada się na coraz większe oczekiwania wobec pracowników. To ludzie decydują o sukcesie lub porażce strategii biznesowej, dlatego trafna i dokładna ocena ich kompetencji jest kluczowa dla każdej sprawnie działającej organizacji. Najskuteczniejszą metodą oceny kompetencji jest Assesment|Development Centre. To narzędzie w rękach profesjonalnie przygotowanych asesorów pozwala obiektywnie i kompleksowo ocenić kompetencje, by na tej podstawie przewidywać efektywność pracy ocenianych osób.

Podejmij wyzwanie i weź udział w certyfikacji CEB SHL

  • Prowadzisz rekrutacje i chcesz zatrudniać kandydatów w oparciu o jak najlepszą ocenę ich kompetencji?
  • Chcesz rozwijać pracowników bazując na ich silnych stronach i obszarach do rozwoju, które zostały obiektywnie i rzetelnie zidentyfikowane w procesie oceny?
  • Chcesz wyłonić Talenty lub przyszłych sukcesorów, ale nie wiesz kto ma największy potencjał na przyszłość?
  • Lubisz wyzwania i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość zdobywanej wiedzy i doświadczenia

Jeżeli na co dzień stawiasz sobie powyższe pytania, warsztaty certyfikacyjne CEB SHL są dla Ciebie!

Co zyskujesz?

  • Imienny certyfikat asesora CEB SHL – organizacji o międzynarodowej renomie, realizującej projekty dla największych firm w ponad 100 krajach na świecie.
  • Jakość - praca w bardzo małych czteroosobowych grupach.
  • „Nauka przez doświadczenie” - przeprowadzenie sesji AC|DC podczas warsztatów certyfikacyjnych.
  • Zapoznanie się z narzędziami psychometrycznymi (testy, kwestionariusze) oraz ćwiczeniami CEB SHL.

Więcej szczegółów znajdziesz tu: Broszura

 

Drogi Użytkowniku, z dniem 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, z tego względu informujemy, iż zbieramy następujące dane dotyczące użytkownika: adres IP oraz dane osobowe zbierane za pośrednictwem plików cookies i innych technologii umieszczanych przez witrynę na urządzeniu, z którego korzysta użytkownik do wyświetlenia zawartości witryny, w celu utrzymania sesji w niniejszej witrynie internetowej, zapewnienia bezpieczeństwa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną. Zebrane od użytkownika dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na zlecenie administratora, np. dostawcom usług hostingowych, innym podwykonawcom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania lub inne organy o ile wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanych w witrynie plików cookies ich funkcji, okresów przechowywania znajdziesz w dokumencie polityki prywatności. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Możesz także zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych oraz wnieść skargę do organu nadzorczego. Polityki prywatności