Centrum Oceny lub Rozwoju (AC/DC)

To wieloczynnikowa metoda oceny kompetencji i potencjału. Ze względu na swą wysoką trafność stanowi ona cenne źródło informacji o pracownikach i kandydatach do pracy. W proces zaangażowanych jest wielu asesorów, którzy wykorzystują podczas AC/DC wiele narzędzi. Proces oceny jest obiektywny, a jego rezultaty dają zarówno uczestnikom, jak i ich przełożonym, cenny wgląd w mocne i słabsze strony uczestników pod kątem dopasowania do wyzwań związanych z danym stanowiskiem.

Zalety Centrum Oceny i Rozwoju w ujęciu CEB SHL Talent Measurement:

  • Centra oceny i rozwoju prowadzone przez nas spełniają międzynarodowe standardy i wytyczne
  • Asesorzy z doświadczeniem pracy projektowej w środowisku biznesowym (różne branże)
  • Narzędzia oceny stosowane podczas AC/DC (symulacje, testy, kwestionariusze) są umieszczone w kontekście biznesowym
  • Ekspercką wiedzę z psychologii przekładamy na język zrozumiały dla biznesu
  • Dopasowujemy trudność zadań do zakresu badanych kompetencji oraz poziomów stanowisk (strategiczne, taktyczne, operacyjne)
  • Korzystamy z trafnych i rzetelnych metod psychometrycznych zwiększających wiarygodność wyników oceny

Dzięki wykorzystaniu Centrum Oceny i Rozwoju ludzie są lepiej dopasowani do stanowiska i organizacji pod kątem konkretnych kompetencji. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji sesji AC oraz DC dla firm zarówno globalnych jak i lokalnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach i pomożemy sprostać Państwa wyzwaniom.