Największe koszty, które ponoszą organizacje, są związane z wydatkami na ich pracowników. Jednak czy mogą one liczyć na jakikolwiek zwrot z inwestycji poczynionych na ich rzecz? Czy rzeczywiście wiesz, czy rekrutujesz i rozwijasz najcenniejszych dla Twojej organizacji ludzi? Czy może Twoja konkurencja wygrywa z Tobą w wojnie o talenty?

Porównaj grupę Twoich najbardziej utalentowanych pracowników do rynku!

SHL Talent Analytics™ dostarcza danych pomocnych w podejmowaniu decyzji wpływających na poprawę wyników biznesowych.

Po raz pierwszy masz możliwość porównania grupy najbardziej utalentowanych pracowników Twojej organizacji z pracownikami firm konkurencyjnych i całej branży. Dostarczymy Ci wglądu w kompetencje Twoich najbardziej utalentowanych pracowników. Pozwoli Ci to na stworzenie strategii zarządzania ludźmi sprzyjającej odniesieniu sukcesu przez Twoją organizację.

Sprawdź na ile efektywne są Twoje procesy selekcji. Dowiedz się, jaki potencjał menedżerski posiadają Twoi pracownicy. Zidentyfikuj ewentualne zagrożenia zanim się pojawią.

Globalna baza porównawcza

  • Tylko 1 na 15 menedżerów na świecie ma potencjał do tego, by stać się menedżerem najwyższego szczebla
  • Jedynie 5,8% globalnej populacji ma potencjał w zakresie innowacyjności
  • Średnio 1 na 8 pracowników wykazuje zachowania wiążące się z ryzykiem dla organizacji

Największa na świecie baza danych dotycząca kapitału ludzkiego

To Twoi pracownicy tworzą przewagę konkurencyjną Twojej firmy. Czy identyfikujesz, zatrudniasz, rozwijasz i zatrzymujesz najbardziej utalentowane osoby spośród dostępnych na rynku? Nasze rozwiązanie Talent Analytics™ w dokładny sposób przedstawi kompetencje Twoich najbardziej utalentowanych pracowników na tle Twoich konkurentów. Dowiedz się, jak Twoi ludzie wypadają w porównaniu z branżą, abyś wiedział, w jaki sposób proaktywnie zarządzać ich pracą i osiągać cele biznesowe.